تا ابد....

گفت تا ابد تنهایت نمی گذارم

ابدش چه زود عفو خورد....

 

/ 34 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
***روان نویـــــــس***

میخوام حرفای دلمواینجابنویسم ولی میترسم ناراحت شی ودیگه هم حوصله نوشتنوحسرت خوردنوندارم میخوام یه چن روزی ب خاطرتولدم شادباشم ولی رفتم وب ای سا وقتی وبشوبستم چون نبودرفته بودکرمونشاه دلم گرف واشک توچشام جمع شدبهش اس دادم گف گریه ن!نمیدونم ولی دلم گرف خیلی هم گرف

علی

خوشا چون سروها استادنی سبز خوشا چون برگ ها افتادنی سبز خوشا چون گل به فصلی سرخ مردن خوشا در فصل دیگر زادنی سبز

شرکت شارژآل

با عرض سلام و وقت بخیر همکار گرامی؛ شما به عنوان یکی از دارندگان 500وبلاگ برتر مد نظر شرکت ما مبنی بر ایجاد فروشگاه کارت شارژ انتخاب شده اید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های فروش کارت شارژ در اینترنت می باشد که با دعوت از وبلاگ نویسان کوشا و با پشتکار و در اختیار گذاشتن یک فروشگاه کارت شارژ مستقل به مدیران وبلاگ ها این امکان را فراهم می آورد که با فروش هر کارت شارژ در سود فروش آن ها سهیم باشند.قابل ذکر است که تمامی کارت شارژ های موجود در این شرکت در اختیار شما قرار می گیرد و شما با فروش هر کارت شارژ در فروشگاه خود می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید. جهت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده یک فروشگاه تست هر چه زودتر به سایت ما مراجعه فرمایید. با آرزوی موفقیت و شاد کامی از خداوند منان برای شما.

آفتـ ـاب آبی

مردم بریدند من بافتم!مردم سوزاندند من ساختم! چقد مظلومانه شدم انچه بقیه خواستند.. راستی اسمم چه بود؟

آفتـ ـاب آبی

گاه فقط از کل دنیا... دلت یکی را میخواهد... و میدانی...تا ابد هم خدا خدا کنی به دستش نمی آری... میدانی باید بگذاری و بگذری... و چه تلخ است دانستنش...!

خواهر طوفانی

... !!!